Māju, kurā nav mīksto mēbeļu, ir grūti uzskatīt par komfortablu. Lieta tā, ka tās ir viesistabas un guļamistabas interjera pamats un rada komforta atmosfēru. Mūsdienīgās mēbeles mājai ir stilīgas, skaistas, praktiskas un kvalitatīvas. Tieši tādas mīkstās mēbeles piedāvā mēbeļu veikali Mēbeļu outlets Gigant.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties mīkstās mēbeles, kompānijā Mēbeļu outlets Gigant?


Konstrukcija. Dotajā gadījumā jāizvērtē, kam mēbeles ir vajadzīgas. Piemēram, ja pie Jums mājās bieži mēdz būt ciemiņi, jāizvēlās tādas mīkstās mēbeles, kuras viegli izbīdās, lai nepieciešamības gadījumā, mēbeles mājai, kļūtu par pilnvērtīgu gultu.

Izmēri. Izvēloties vajadzīgo variantu, jau sākotnēji pārdomājiet un pārbaudiet, vai daži parametri derēs Jūsu mājai – vai varēsiet uzstādīt tur, kur plānots,un vai durvju ailes ļaus transportēt tās, utt.

Audums. Apšuvums jāizvēlās ļoti uzmanīgi, jo assortiments ir ļoti liels. Tā var būt āda, ādas aizvietotājs, velūrs, u.c. Jāņem vērā, kur tiks uzstādītas mīkstās mēbeles. Tas palīdzēs izvēlēties.

 

Mēs pārdodam ne tikai mīkstās mēbeles, pie mums ir arī stilīgi bīdāmie skapji.


Tagad mīkstās mēbeles, augstas kvalitātes bīdāmie skapji ir vieglāk nopērkami – nav vajadzības staigāt pa veikaliem, tērēt dārgo laiku un nervus, jo dažreiz tas var ilgt vairākas dienas. Visu var iegādāties pie mums dažās minūtēs. Mēs esam pārliecināti, Jums iepatiksies mīkstās mēbeles, ko piedāvā mūsu mēbeļu veikali. Mēs jau sen nodarbojamies ar mēbeļu tirdzniecību, mums ir liela pieredze šajā jomā, tāpēc ir daudz dažādu noslēpumu un interesantu momentu, kas ļauj sniegt klientiem neatkārtojamu mājīguma sajūtu un komfortu par pieņemamām cenām. Ielūkojieties mūsu mājas lapā, izpētiet ērtos katalogus, izvēlieties, salīdziniet dažādus variantus, un pasūtiet tieši to, kas Jums ideāli derēs un harmoniski iekļausies nepieciešamā stila interjerā. Zem katras produkcijas pozīcijas norādīti tehniskie parametri, cenas un fotogrāfijas, kas vienkāršos Jūsu izvēli. Taču, ja radīsies tāda nepieciešamība, Mēbeļu outlets Gigant menedžeri vienmēr ir gatavi palīdzēt izvēlēties, un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.