Mūsu mēbelēm ir 24 mēnešu garantija, bet katrs klients būs ieinteresēts, lai preces kalpotu ilgāku laiku. Tāpēc piedāvājam Jums iepazīties ar mēbeļu lietošanas un kopšanas noteikumiem, kas palīdzēs pagarināt to kalpošanas mūžu.
Bez šaubām, vissvarīgākais noteikums būs mēbeļu izmantošana atbilstoši tās funkcionālajam mērķim. Tikpat svarīgi ir sargāt mēbeļu virsmas no mehāniskiem bojājumiem. Vienmērīgi jāsadala slodze uz virsmām, īpaši plauktos. Jāievēro maksimāli pieļaujamā slodze, piemēram, atvilktnēm standartslodze ir 10/20 kg, stikla plauktiem līdz 5 kg, drēbju pakaramie stieņi vidēji iztur svaru no 10 līdz 15 kg. Lielas un smagas korpusa mēbeles ieteicams piestiprināt pie sienas ar speciāliem stiprinājumiem, kurus var iegādāties specializētajos veikalos.

Mēbeles ir jāaizsargā no pārmērīga mitruma un temperatūras svārstības. Kopšanai labāk izmantot sausu mīksto audumu. Lielākiem netīrumiem virsmu drīkst noslaucīt ar mitru lupatu, sekojoši izmantojot sausu auduma gabaliņu, kā arī izmantot speciālos mēbeļu kopšanas līdzekļus. Mēbeļu optimālā ekspluatācijas temperatūra ir no +10 līdz +35 grādiem. Izvairīties no tiešo saules staru nokļūšanas uz izstrādājumiem, kā arī izmantot siltumizolējošos paliktņus zem karstajiem priekšmetiem.

Par mīksto mēbeļu kopšanu jāatceras, ka traipus labāk tīrīt uzreiz pēc to rašanās, neizmantot ķīmiskos līdzekļus, lielu ūdens daudzumu un, ja iespējams, vērsties pie profesionālas sausas tīrīšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Mīksto mēbeļu kopšanā daudz ko nosaka auduma materiāls. Piemēram, delikātiem audumiem, tādi kā velūrs, samts un plīšs, būs nepieciešama īpaša kopšana. Putekļus un netīrumus labāk noņemt ar mīksto birsti, nevis ar putekļsūcēju. Traipus nedrīkst mazgāt tieši uz mēbelēm, bet jāizmanto lupatiņa vai auduma gabaliņš, lai uzsūktu netīrumus. Mēbeles no dabīgas un eko ādas nedrīkst novietot blakus siltuma avotiem, jāizvairās no tiešiem saules stariem, un uzkopšanai izmantot mīkstu, mitru lupatu.
Citiem auduma tipiem sausai tīrīšanai ieteicams izmantot mīksto birsti, taču izmantojot putekļsūcēju, izvairīties no maksimālās jaudas. Apvalki arī būs lieli palīgi mēbeļu kalpošanas termiņa pagarināšanā. Miega laikā uz dīvāna ieteicams novietot virsmatraci, lai izvairītos no virsmas deformācijas un tādējādi pagarinātu dīvāna kalpošanas termiņu. Šim nolūkam labi noderēs Flex Top virsmatracis.

Var šķist, ka tas ir ļoti daudz noteikumu, bet pats galvenais, ko vajag atcerēties, ja vēlaties pagarināt mēbeļu kalpošanas laiku, ir saudzīga kopšana un preču lietošana atbilstoši to nolūkam.