Par Gigant

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mēbeļu ražotāji un izplatītāji ir vienojušies kopējā projektā "Mēbeļu outlets Gigant". Projekta mērķis ir piedāvāt pircējiem visās Baltijas valstīs mēbeles u.c. mājas preces par ļoti konkurētspējīgām cenām. Mēs veicam tiešu sadarbību ar ražotājiem, tāpēc piedāvāto preču cena ir nesalīdzināmi konkurent spējīgāka nekā citos veikalos, turklāt produktu izvēle ir ārkārtīgi plaša.

Pēc vairāku gadu darbības esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību arī ar lielākajiem Polijas, Ķīnas un Indonēzijas mēbeļu ražotājiem. Uz doto brīdi "Mēbeļu outlets Gigant" papildus visdažādākajām mēbelēm saviem klientiem piedāvājam arī plašu mēbeļu audumu klāstu, kā arī plašu istabas durvju piedāvājumu.

Mēs nemitīgi attīstāmies, aktīvi veidojot pārdošanas kanālus visā Baltijā. Uz doto brīdi, pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar ražotājiem un klientu atzinībai, mūsu kopējā tirdzniecības platība gan Latvijā, gan Igaunijā ir `38 000kv.m.. Latvijā atvērti jau vienpadsmit "Mēbeļu outlets Gigant" veikali: 3 veikali Rīgā, kā arī veikali Jūrmalā, Liepājā, Venstpilī, Jelgavā, Rēzeknē, Krāslavā un 2 veikali Daugavpilī. Lepojamies arī ar 4 mūsu veikaliem Igaunijā.

"Mēbeļu outlets Gigant" strādā, lai nodrošinātu labu klientu servisu – klientam pirkuma vietās ir pieejamas tiešās ražotāja konsultācijas par produktu, kā arī līzinga iespējas; katram pasūtījumam tiek garantēta piegāde līdz pat 100 km rādiusā no pirkuma vietas. Būtiska ir mūsu piedāvātā iespēja pircējam sev tīkamo produktu atrast mūsu interneta veikalā.

“Gigant: Veikals – noliktava” – PĒRC NO RAŽOTĀJIEM!