Kā iepirkties?

Visas preču cenas interneta veikalā ir norādītas, ieskaitot 21% Pievienotās vērtības nodokli. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā cenā. Par par preču piegādi informāciju atradīsiet sadaļā – Piegādes noteikumi.

Norādītās preču cenas ir spēkā līdz brīdim, kamēr ir pieejama prece. Par preces pieejamību Jūs informēs mūsu darbinieks pēc elektroniskā pasūtījuma saņemšanas (vai tirdzniecības vietā).

Izvēloties preču grupu, uz ekrāna tiks parādītas visas šajā grupā piedāvātās preces. Lai preču klāstā varētu ērtāk atrast sev piemērotāko preces modeli, iesakām preču atlasei izmantot filtru. Preču atlases filtrs ir izvietots preču grupas lapā, lapas augšmalā. Jūs varat atlasīt preces pēc nosaukuma vai cenas augošā vai dilstošā secībā.

Ja Jūs zināt preces modeli vai nosaukumu, varat izmantot meklētāju lapas labajā augšmalā. Zem meklētāja loga Jums tiek piedāvāta izvērstās meklēšanas funkcija, kas dod iespēju atlasīt produktus pēc vairākiem kritērijiem.

Ar preces tehniskajiem datiem Jūs varat iepazīties, novirzot kursoru uz konkrētās preces attēlu un nospiežot kreiso peles taustiņu.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka preču dažādība, krāsa, audumu izvēle mūsu veikalos ir plaša un mainīga, līdz ar to visslabāko izvēli varēsiet veikt apmeklējot „Veikala – noiktava Gigant” tirdzniecības vietas. Sev tuvāko atradīsiet sadaļā - Kontakti.

Neskaidrību gadījumā rakstiet mums: informācijas saņemšanai - info@gigantmebeles.lv; pasūtījuma veikšanai - pasutijumi@gigantmebeles.lv vai zvaniet uz informatīvo tālruni: 22046700